Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Wyższe oprocentowanie Lokaty Progresywnej w Banku Pekao SA

Lokując środki na Lokacie Progresywnej w Banku Pekao SA, od 2 lipca 2009 r., można zarobić jeszcze więcej. Oprocentowanie w ostatnim miesiącu obowiązywania wzrosło aż do 7,00% dla Lokaty 13-miesięcznej i do 7,25% w przypadku Lokaty 9-miesięcznej.

Lokata Progresywna może być otwarta na okres 9 lub 13 miesięcy. Oprocentowanie rośnie z miesiąca na miesiąc wraz z upływem czasu trwania lokaty. Oprocentowanie Lokaty 9-miesięcznej wynosi obecnie od 2,10% w pierwszym miesiącu aż do 7,25% w ostatnim. W wariancie 13-miesięcznym oprocentowanie rośnie z 2,20% w pierwszym miesiącu do 7% w ostatnim.

Średnie oprocentowanie w stosunku rocznym wynosi 4,35% dla Lokaty Progresywnej 13-miesięcznej oraz 4,00 % dla Lokaty 9-miesięcznej.

Oprocentowanie jest stałe dla całego okresu trwania lokaty, co odróżnia ją na przykład od oferty kont oszczędnościowych. To oznacza, że nawet w przypadku obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, oprocentowanie nie ulegnie zmianie. Odsetki są naliczane za każdy okres miesięczny, natomiast ich kapitalizacja następuje na koniec czasu trwania lokaty.

Lokatę ponadto wyróżnia jej elastyczność, którą zazwyczaj zapewniają tylko rachunki bieżące. Wypłacając środki w dowolnym momencie już po 3 miesiącach trwania lokaty, klient nie traci dotychczas naliczonych odsetek.

- Bank Pekao SA oferuje wiele możliwości do pomnażania oszczędności swoich klientów – mówi Robert Rejnin, Dyrektor Biura Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao SA. – Lokata Progresywna jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują produktu dającego pewne, stabilne, a do tego wysokie zyski. Jest to możliwe poprzez długoterminowe oszczędzanie, do którego namawiamy naszych klientów. To właśnie myślenie o swoich finansach w dłuższej perspektywie najbardziej procentuje w przyszłości.

Aby założyć Lokatę Progresywną, wystarczy jedynie 1000 zł oraz wizyta w jednej z ponad 1 000 placówek Banku Pekao SA. Baza depozytów detalicznych Banku Pekao SA wynosiła na koniec marca br. niemal 48 mld zł.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts

Bank Pekao
Inteligo

Reklama

Partnerzy

Najnowsze na forum

Fundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne
Jak zacząć zarabiać na funduszach inwestycyjnych, wykorzystując sprawdzone mechanizmy rynkowe...


LOGO