Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Prestiżowe nagrody dla Banku Pekao SA

W 4. edycji rankingu PremiumBrand Bank Pekao SA otrzymał tytuł „Marki Wysokiej Reputacji” w kategorii finanse. Jednocześnie pozycja Banku Pekao SA jako rynkowego lidera została potwierdzona na arenie międzynarodowej przez dwumiesięcznik „emeafinance”, który przyznał Pekao tytuł „Best Bank in Poland 2009″.

Realizowane przez TNS OBOP badanie oraz skonstruowany na podstawie jego wyników ranking PremiumBrand pokazuje marki cieszące się najwyższą reputacją i zaufaniem wśród konsumentów i partnerów biznesowych. Jest to jedyny tego typu ranking na polskim rynku, który w szeroki sposób bada reputację marek w biznesie. Wyniki PremiumBrand to kolejne potwierdzenie zaufania, jakim klienci obdarzają Bank Pekao. W niedawnym badaniu opinii Instytutu Homo Homini dla “Rzeczpospolitej” i Grupy TVN, Bank Pekao znalazł się na drugim miejscu w kategorii „Banków, którym Polacy ufają i powierzają swoje pieniądze”.

Natomiast nagrodę „Best Bank in Poland” Bank Pekao otrzymał w konkursie “CEE & CIS Banking Awards” magazynu “emeafinance”. Konkurs “emeafinance” CEE & CIS Banking Awards wyróżnia wiodące banki w Europie Środkowo-Wschodniej i na innych rynkach wschodzących za ich osiągnięcia w obecnym roku.

Dwumiesięcznik “emeafinance” jest podstawowym źródłem informacji dla przedsiębiorców i inwestorów finansowych aktywnych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Jego adresatami jest kadra zarządzająca i właściciele największych przedsiębiorstw oraz inwestorzy instytucjonalni i zarządzający funduszami inwestycyjnymi. Magazyn co roku nagradza najlepsze banki, zespoły i projekty zrealizowane w danym roku w regionie EMEA, czyli tzw. „emerging markets” z Europy i Azji.

- Obie nagrody, ale przede wszystkim zaufanie, jakim klienci obdarzają Bank Pekao, potwierdzają, że nasza strategia konserwatywnego podejścia do biznesu sprawdza się w trudnych czasach – powiedział Jan Krzysztof Bielecki, Prezes Zarządu Banku Pekao SA. - Wszyscy doskonale już wiemy, że najważniejsze jest nie narażanie klientów na nadmierne ryzyko i oferowanie im sprawdzonych i bezpiecznych produktów.

Tagi: .

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts

Bank Pekao
Inteligo

Reklama

Partnerzy

Najnowsze na forum

Fundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne
Jak zacząć zarabiać na funduszach inwestycyjnych, wykorzystując sprawdzone mechanizmy rynkowe...


LOGO