Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Pekao SA ponownie najlepszym polskim bankiem

Prestiżowy miesięcznik finansowy Euromoney Magazine uznał Bank Pekao SA Najlepszym Bankiem w Polsce w 2009 roku. Jest to kolejna nagroda Euromoney Excellence Award, która trafiła do skarbonki Banku, podobnie jak w latach 2008, 2005, 2001 oraz 2000.

Ta nagroda jest kolejnym ukłonem rynku w stronę konserwatywnej bankowości prowadzonej od lat przez Bank Pekao SA. Ostatni rok potwierdził, że tradycyjny model biznesu oparty o silną bazę depozytową, konserwatywne podejście do ryzyka oraz pożyczanie w rodzimej walucie, jest najlepszym sposobem na wyjście z kryzysu obronną ręką. Bank Pekao SA został również doceniony za wiodącą rolę w publicznej debacie na temat kryzysu i stabilizacji polskiego sektora finansowego.

Uroczysta ceremonia wręczenia nagród Euromoney Excellence Awards 2009 odbyła się 8 lipca 2009 r. w Londynie. Nagrody dla najlepszych banków w poszczególnych krajach zostały przyznane na podstawie ich wyników finansowych, jakości obsługi klientów, poziomu innowacyjności, a także umiejętności pozytywnego wpływu na standard usług bankowych w poszczególnych krajach.

Magazyn Euromoney uznawany jest za jedno z najważniejszych mediów zajmujących się międzynarodową bankowością oraz finansami. Swoje nagrody magazyn przyznaje najefektywniejszym instytucjom finansowym z każdego znaczącego rynku finansowego i sektora produktów, jak również najlepszym bankom w ponad 100 krajach.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts

Bank Pekao
Inteligo

Reklama

Partnerzy

Najnowsze na forum

Fundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne
Jak zacząć zarabiać na funduszach inwestycyjnych, wykorzystując sprawdzone mechanizmy rynkowe...


LOGO